top fight logo export web
Covington Masvidal Gaethje

Masvidal se zachoval jako s*áč. Léčí si tím ego z prohry, hodnotí Gaethje interakci s Covingtonem

Ač ho vůbec nemá v lásce, musel se i takový Justin Gaethje postavit na stranu Colbyho Covingtona.

Pár lidí tvrdí, že byl Jorge v právu, když se rozhodl jen tak nečekaně na ulici napadnout svého soka Covingtona, ovšem jedná se stále o chování, které je hodné profesionálního fightera a potažmo pomalu i celebrity?

Většina soudných lidí řekla, že to Jorge prostě nezvládl, ruply v něm saze, a téhož názoru je i Justin Gaethje.

„Zcela narovinu, nemám rád Colbyho, nelíbí se mi ta jeho bojová tvář, ale na druhou stranu chápu, že si ji vytvořil, aby si v tomto oboru mohl vydělávat peníze. Colby je prostě tím typem člověka, kterého živí jeho pusa. Proto dělá, co mu jde nejlépe,“ řekl Gaethje na tiskové konferenci.

„To, co udělal Masvidal, považuji za sráčství. Léčil si tím ego, protože jasně prohrál zápas v kleci… V té kleci, kde platí jistá pravidla. A on se s nimi nebyl schopen vypořádat. Proto musel pokračovat venku, kde žádná pravidla neplatí,“ vyčetl mu.

jorge masvidal utok mma

„Opravdu si myslím, že si tím léčí své zlomené ego. I Jorge totiž ví, že trashtalk je součástí této hry. Navíc mi nepřišlo, že by mu Colby vyloženě tu rodinu urazil… Ano, mlel sračky, ale to on dělá pořád, takhle si on prostě vydělává. Někdo budí pozornost agresivním bojovým stylem, jako například já, a někdo pusou, jako on. Jediný, kdo to nedokázal přijmout, je Masvidal,“ uzavřel Gaethje.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.