top fight logo export web
9dea6adf488e27c2f40ca534115458d5991cbbe9

Masvidal: Usman se mnou bojovat nechtěl, až UFC ho přinutilo

Poměrně s nečekaným odhalením přišel nejlepší zápasník loňského roku Jorge Masvidal. Ten totiž v Submission Radiu prozradil, že se šampion Kamaru Usman duelu s ním dlouhou dobu vyhýbal. Zakročit muselo až UFC v čele s Danou Whitem.

Zejména zajímavé na tomto příběhu je, že se Kamaru Usman za poslední týden rovnou dvakrát nechal slyšet, jak je pro něho Jorge Masvidal snadný (doslova průměrný) soupeř, kterého by zničil levou zadní. Nejprve mu hodlal nalít kubánskou kávu do análního otvoru a následně řekl, že ho bude celých pět kol demolovat na zemi. Masvidalovi nic z toho neuniklo a možná i proto se začal veřejně bránit.

„Je to divné, protože Kamaru byl do toho zápasu přímo donucen, takže jeho slova nelze brát nijak vážně. Víte, normálně byste si mysleli, že jakýkoliv šampion bude chtít bojovat proti zápasníkovi roku, aby tak prokázal svou hodnotu, ale to Usman ne. On si vybíral soupeře, kteří jsou v žebříčku pode mnou a které už jednou porazil. Je tu stovka dalších, s nimiž by se chtěl utkat raději než se mnou,“ reagoval pětatřicetiletý rodák z Miami.

Duel mezi Kamaru Usmanem a Jorgem Masvidalem byl nakonec před pár dny oficiálně potvrzen samotným Danou Whitem. Střetnutí je v plánu na 11. července pro UFC 252, které se bude konat v lasvegaské T-Mobile Areně.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.