top fight logo export web
matej_penaz

Dana White chce vidět knockouty, tuší Money Peňáz, kudy povede cesta do UFC

Vlastně to ani žádné překvapení nebylo. To, že Matěj Peňáz směřuje do UFC, byla díky jeho dominantním výkonům předvídatelná věc. Nyní je tento cíl blíže než kdy dříve.

Money zabojuje třicátého srpna o smlouvu s nejlepší světovou organizací v rámci show Dana White’s Contender Series. Životní zápas před zraky náročného bosse jej čeká v tradičních prostorech v Las Vegas. V tom, jak si nejlépe říci o kontrakt, má Money jasno.

Matěj Peňáz chce ukázat KO

„Beru to tak, že Dana White chce vidět něco spešl, že v sobě zápasník něco má. Většinou chce vidět knockouty nebo alespoň zápasy ve vysokém tempu. Což budu chtít ukázat, udělat ten nejlepší výkon.“

Peňáz na turnaji OKTAGON 32 zdolal na body Itala Giovanniho Melilla a poprvé v MMA kariéře se mu stalo, že nedokázal soupeře ukončit před limitem. Kromě nemoci hrál určitě jistou míru i strach před chybou, která by mohla vyústit v porážku a šance na Dana White’s Contender Series by se pravděpodobně na čas rozplynula.

Vše ale dopadlo dobře a Matěj si připsal šestou výhru ze stejného počtu zápasů, které v OKTAGONu absolvoval. Může tak směle vyhlížet soupeře, který by měl být stylově podobného ražení a měl by mít i podobný rekord.

Pro Moneyho může hrát jistě fakt, že kromě zmíněné MMA kariéry zažil i ohromně náročné bitvy v organizaci Glory. Kickboxová etapa se však dá momentálně považovat za uzavřenou a Matěj se bude soustředit pouze na MMA.

„Glory jsem vždy hlásil všechny MMA zápasy. Ale aktuálně to vypadá, že tam žádný další souboj asi mít ani nechci. Hodlám se věnovat MMA. Takže cesta bude teď úplně mimo Glory. Mám tam smlouvu, ale tím, že mi v poslední době nenabídli zápas, tak by neměl být žádný problém. Směřuju zkrátka do MMA.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!