top fight logo export web

Max Holloway o tom, jaký zápasník je pro něj legendou a MMA GOAT

Bývalý šampion pérové váhy UFC se svěřil, kdo je podle něho MMA GOAT. S jeho odpovědí zjevně budete překvapeni.

Ne každý z aktivních zápasníků dokáže uznat kvality, s jakými do hry přišel Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov. Ruský Orel si na konto připsal 29 profesionálních MMA výher a přitom nepoznal ani jednu porážku.

Max Holloway měl kdysi příležitost se s Khabibem utkat, ale protože měl před zápasem pro UFC 223 potíže s váhou, nemohl do boje nakonec nastoupit.

„Byl to pro mě velmi smutný moment. Moc jsem si přál bojovat, ale můj tým mi ze strachu o mé zdraví nedovolil pokračovat v pokusu o splnění váhového limitu,“ svěřoval se Holloway.

„Pro mě je Khabib legendou. Je to skutečný MMA GOAT. Je to jeden z nejlepších chlápků, co se kdy v našem sportu pohybovali. Všechny, co mohl, porazil. Rozjel si tu svou vlastní ligu,“ vzdával ruskému šampionovi hold.

„Khabibe, pro mě jsi prostě zvíře. A pokud se jednou rozhodneš vrátit zpátky, dej mi vědět. Moc rád bych s tebou sdílel oktagon,“ doplňoval Holloway, s nímž se znovu v kleci uvidíme 16. ledna, když se na Bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí pokusí přemoct Calvina Kattara.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.