top fight logo export web
27760464649acbd761d0a7088f7844943d3f07cb

Max Holloway vs. Brian Ortega: Úžasné představení, které může kandidovat na Zápas roku 2018

Pro některé fanoušky na sociálních sítích, kteří se vyjádřili k zápasu, šlo o šílený boj, kde je těžké určit, zda vyhrála neúprosnost vítěze, nebo vůle poraženého. Ortega vydržel za 20 minut 290 úderů, statistiku z řežby zveřejnil server mmafighting.com.

Sedmadvacetiletý Američan si připsal třináctou výhru v řadě. Naposledy prohrál s Conorem McGregorem v srpnu 2013.

Od té doby je to v jeho podání jízda a dominance. V tomto roce měl Holloway zdravotní trable, nad jeho výkonem se vznášely otázky i před bitvou s Ortegou, jenže rodák z Honolulu vyslal jasnou zprávu, že se s ním musí dál počítat. Během dvaceti minut boje předvedl přesvědčivý výkon. Byly v něm síla, uvolněnost, přehled a klid.

Žádné vyčkávání, taktizování, ruce neustále létaly a zasahovaly cíl. Skvělá fyzička, svižné údery, které nepřestávaly. Když se Ortega pokusil o strh na zem, neuspěl. Holloway se vždy ubránil a vrátil se ke své úspěšné strategii, razítkoval, razítkoval a fanoušci si užívali divokého a fantastického MMA divadla.

Ortega dokázal reagovat, vracel, ale nenašel recept, který by odvrátil jeho první prohru. Po 14 triumfech poznal premiérový smutek. „Král musí ubránit svůj trůn. Pokud král opustí svůj trůn, jiný může povstat,“ řekl vítězný Holloway, šampion pérové váhy, který zvládl svoji roli. Kdo přijde na řadu další, kdo se mu postaví?

„O Maxe nemám strach, jde spíše o jeho zdraví,“ vyhlašoval před zápasem s Hollowayem Ortega. Jeho starost byla zbytečná. Nyní řeší svůj zdravotní stav právě on.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.