Top-Fight.cz - bojové sporty
Conor McGregor zlomenina

Dana White udělal velkou tečku za všemi spekulacemi, kdo bude novým titulovým vyzývatelem v lehké váze. Jeho příští kandidát je jasný.

Dlouhou dobu konkurenci provokoval Conor McGregor svými prohlášeními, že až se vrátí, půjde hned o titul. Tím dokázal pohnout žaludkem nejen takového Justina Gaethjeho, ale i Beneila Dariushe, kteří shodně tvrdili, že dostane-li skutečně Conor šanci zabojovat o pás ještě před nimi, začnou rebelovat.

Tyto spekulace vůbec neutichaly a lidé se spíše více a více bouřili. Všem pochybnostem učinil přítrž až sám velký boss Dana White, který tak udělal během podcastu u Jimmyho Roma.

„Justin Gaethje se utká s vítězem duelu (Charles) Oliveira vs. (Dustin) Poirier. Pokud se nikdo nezraní, tohle je scénář, kterého se budeme držet,“ řekl White, který zároveň prozradil, že si Gaethje tuto výsadu zasloužil díky svému famóznímu výkonu proti Michaelu Chandlerovi.

Whiteova výpověď ovšem ještě neznamená, že McGregor při svém návratu nebude okamžitě bojovat o titul. Notorious doufá, že po zlomenině nohy bude schopný v dubnu příštího roku konečně naplno smět trénovat MMA, což znamená, že v kleci se objeví nejdříve v polovině léta. Tím pádem by se mohl hned postavit za Gaethjeho v pořadí.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email