top fight logo export web
conor mcgregor poirier manzelka

McGregor chrápe s Poirierovou manželkou, to ví přece každý, rýpnul si Covington

Pokud jste si mysleli, že se bude Covington chvíli před zápasem zaměřovat pouze na svého příštího soupeře, pak jste byli na omylu.

Colby je rozený trashtalker a jak vidí vhodnou příležitost, zaútočí na toho, na koho zrovna může. Momentálně jsou jeho nadávkám nejvíce vystavováni Masvidal s Poirierem, přičemž s tím prvním bojovníkem se střetne už nyní o víkendu na UFC turnaji v Las Vegas.

Protože muž s přezdívkou „Chaos“ nepochybuje o své výhře, začíná si postupně vyšlapávat cestičku k dalším potenciálním cílům. Těmi jsou Kamaru Usman, Israel Adesanya, ale třeba také „Diamond“ Poirier, k němuž údajně chová osobní nenávist už deset let.

„Desetiletý příběh plný urážek, sporů, nenávisti. Dustin mi za celá ta léta ukázal jenom to, jak je falešný, hloupý a slepý. Ví, že v kleci by mě nikdy nedal, a tak si otevírá hubu jen na internetu, kde se mu nemůže nic stát,“ pravil Colby.

„Každopádně z té jeho naivity těží zejména Conor McGregor. Všichni přeci ví, že mu McGregor brousí starou. Dustin je posránek. Schovává se přede mnou úplně stejně, jako se schovává, když mu Conor píchá ženu,“ uvedl Colby při plnění svých mediálních povinností před turnajem UFC 272.

A tímto se tedy opět dostáváme k bodu, že existují věci, které by se neměly říkat. Přesně tohle je ten důvod, proč Covingtona několik lidí nemusí, i když v tom ti druzí najdou zábavu. Je možné, že se to jednou bude řešit, jelikož urážky rodiny by se do sportu neměly tahat.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.