top fight logo export web
poirier mcgregor ufc

McGregor: Do zápasu s Poirierem jsem vstupoval zraněný, předem jsem tušil, že se může přihodit neštěstí

Conor McGregor se opět ostře opřel do Dustina Poiriera a připomněl mu, že jejich rivalita stále není u konce.

Když se oba borci střetli v průběhu léta, irský Notorious si zde zlomil holenní kost, kvůli čemuž prohrál své druhé utkání v řadě. Na něco takového nejsme u Conora zvyklí, on nám ale vše objasnil.

„Potíže s nohou jsem měl vlastně celý přípravný kemp. Trpěl jsem na únavové zlomeniny a tušil jsem, že se to může v zápase projevit, za žádnou cenu jsem ho ale nechtěl zrušit,“ okomentovával svou prohru.

S Dustinem si plánuje vše vyříkat ještě jednou. Nemůže přijmout tento výsledek, zejména, když údajně „vyhrával“.

„Dustina jsem měl dobře načatého. Nahulil jsem ho, hlava mu natékala a kdyby vše přešlo do druhého kola, tak bych ho ukončil. Měl ovšem kliku. Tahle výhra, kterou má, je nezasloužená a nelegitimní,“ je přesvědčený Ir.

McGregor si dokonce stihl nedávno i rýpnout, že jakmile se vrátí, tak půjde hned o pás (stane-li se Poirier do té doby šampionem). V lehké váze to přitom má 1-3 a spousta lidí, včetně mnohých fanoušků, o jeho titulovém nároku pochybuje. Finální slovo bude i tak mít Dana White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.