top fight logo export web
White McGregor Schaub

McGregor evidentně sype, tak proč ho nikdo netestuje? ptá se Schaub

Conor McGregor se chlubí svou novou neskutečnou formou, ale několik známých zápasníků mu ji nevěří. „Tenhle chlap rozhodně není čistý!“ rezonuje veřejností.

Ve své poslední epizodě „The Schaub Show“ se bývalý zápasník a nynější analytik Brendan Schaub zaměřil na známou irskou bojovou hvězdu, která se údajně až nějak podezřele vyhýbá antidopingovým kontrolám.

Toto téma jako první otevřela dvojice Jorge Masvidal – Michael Bisping, která společně Notoriouse obvinila z toho, že nyní bere nějaké přípravky, po nichž se mu rychleji hojí noha. A samozřejmě tam bude i něco více.

Conor McGregor na cestách

„Ten chlap si nonstop pluje na své miliardové jachtě. Nikdo neví, kde se momentálně pohybuje, a protože tam má vybudované tréninkové centrum, tak ani nemá nutkání vracet se zpátky na břeh. Jak takového člověka může dostihnout USADA, když si neustále někde pluje?“ ptal se Bisping.

A na jeho obvinění nyní navázal právě Schaub. „Tohle mě opravdu znepokojuje, protože má Bisping zřejmě pravdu. McGregor teď dělá vše, aby se vyhnul USADĚ, jenže je natolik mazaný, že si k tomu vybral způsob, který před ním ještě nikdo nepoužil,“ poukazoval na Conorovo plachtění po světě.

„Právě se ke mně dostalo oficiální potvrzení, že McGregora už více než rok nikdo netestoval. Rozumíte? Více než rok! To je strašně dlouhá doba. A pokud se teď mluví o jeho návratu, tak ho USADA přece musí nějak prověřit, ale nemá jak, protože sami nevědí, kde se právě nachází. A pochybuji, že na jeho loď přiletí vrtulníkem,“ rozpovídal se.

„Vím, že si někde pluje, nevím kde. Je těžké tuhle skutečnost přijmout, ale je to opravdu zvláštní. Conor teď evidentně opravdu sype, ale jak ho může někdo zkontrolovat? To je mi záhadou,“ přemítal Schaub.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!