top fight logo export web
conor mcgregor forma

McGregor ostře o Khabibovi: Odvety se bál, a proto šel do důchodu

Aniž by si to uvědomoval, schytal Khabib od Conora McGregora údajně tvrdé KO.

Notorious je poslední dni opět v jednom velkém ohni. Nejenže se znovu pasoval do role šampiona, což ani mnozí jeho fanoušci nepochopili, ale navíc se navezl do Khabiba Nurmagomedova.

Jak je dobře známo, z „Orla“ se nyní po konci aktivní kariéry stal trenér. Pod sebou má několik zápasníků, přičemž jeden z nich vládne lehké váze UFC a druhý lehké váze Bellatoru.

„Před lety jsem slyšel názor člověka, že to sem přišel přebrat. Opak, my to sem přišli přebrat!“ uvedl pověstný Orel a vychvaloval jak sebe, tak i své dagestánské svěřence.

conor mcgregor 2
Conor McGregor

Opravdu se ale jedná o převrat?

„Kdepak!“ šklebil se McGregor, který Khabibovy zásluhy nepočítá. Zejména proto, že se sám jako bojovník „zbaběle vzdal“ a utekl do důchodu, když se zrovna náročnost soupeřů začala zvyšovat.

„Plán tvého otce (Abdulmanapa) nikdy nebude zkompletován, protože jsi zbaběle skončil, bratře!“ vyčítal bouřlivý Ir Khabibovi.

„Bůh ti žehnej. Pokud chceš odvetu, jsem tu stále pro tebe, ale je mi jasné, že tvůj strach z prohry znamená, že jsi už dávno prohrál. Jen si utíkej, pokud chceš. Nakonec všichni jednou prohrajeme. Smrt si nás vezme všechny. Kromě Boha se nebojím ničeho!“ vypsal McGregor na svém Twitteru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!