top fight logo export web
50dfdbcecddd08bc2f1a688310c9c7a507c512ea

McGregora klepla přes prsty irská dopravní policie

Bývalý šampion UFC v pérové a lehké váze Conor McGregor po několika závažných prohřešcích přišel o řidičské oprávnění.

„The Notorious“ je bezpochyby nejbohatším UFC bojovníkem a patří dokonce mezi TOP 5 nejbohatších sportovců podle časopisu Forbes. Jeho schopnost přitahovat pozornost prakticky změnila MMA. S jeho velkým přičiněním jsou smíšená bojová umění stále více sledovaná a vyprodané haly po celém světě jsou běžný standard.

Conor McGregor po několika závažných prohřešcích přišel o řidičské oprávnění

Conor však nepřitahuje pozornost tak, jak by si asi i on sám přál. O McGregorovi je známo, že si své peníze rád užívá, potrpí si na luxusní oblečení a má zálibu v rychlých autech. Právě tato posledně zmíněná libůstka ho nyní přivedla do problémů v rodném Irsku. 

Za překročení rychlosti Conor nemůže řídit po dobu 6 měsíců a dostal finanční pokutu € 1000. Peněžitý trest nijak nepocítí, ale to se už nedá říct o zákazu řízení. McGregor miluje své Lamborghini a další auta. K projednání prohřešku byl Conor předvolán pro porušení čtyř dopravních předpisů. Povolený rychlostní limit 100km/h překročil o více než 50km/h. Zasahujícím policistům podle dostupných zdrojů nepředložil řidičský průkaz a ani tak neučinil v limitu 10 dnů od tohoto přestupku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!