top fight logo export web
conor mcgregor navrat 2022

McGregorovy plány se nemění. Až se vrátí, chce jít o titul. Letos to ale nebude

Conor McGregor se v letošním roce do klece již nevrátí. Do toho příštího má ale velké plány.

Léčba zlomeniny lýtkové kosti z loňského července si údajně vyžádá delší rekonvalescenci, než se zprvu zdálo. Jak už sám Dana White řekl a nyní to potvrdil Irův manažer Tim Simpson, McGregor se do klece podívá nejdříve v lednu. Co je však podstatné, ve svých nárocích nepolevuje.

„Všichni jsme věděli, že je hojení proces, který bude trvat nějakou dobu. Abychom nic neuspěchali a nic nepodcenili, přejdeme k ostrému kontaktu v kleci až v lékaři doporučené době. Což bude nejdříve začátkem příštího roku,“ informoval Simpson.

„Každopádně je třeba říct, že Conor i navzdory jeho blížící se filmové kariéře nic nepodceňuje. Je v úžasné formě, hodlá se vrátit a hodlá si dojít pro pás šampiona. Jeho plány se tedy vůbec nezměnily. Naopak jim vše přizpůsobuje. I teď trénuje jako šílenec,“ konstatoval viceprezident agentury Paradigm Sport.

conor mcgregor sluzba

Doposud se tedy neví, do jaké váhové kategorie McGregor zamíří, až se vrátí. Jeho současná stavba těla odpovídá spíše veltru, lidé ho ale tlačí do lehké váhy, kde má přeci jenom větší šanci na úspěch.

A co se titulových snah týče, tak pokud na trůnu bude sedět Charles Oliveira, pak by s tím neměl být problém. Brazilský bojovník si zápas s irskou ikonou vyloženě přeje, což několikrát veřejně přiznal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!