top fight logo export web
Conor McGregor pozice

McGregorův návrat je blízko! navnadil Dana White. O jakém termínu mluví?

Nejsledovanější MMA postava současnosti je údajně blízko svému návratu a Dana White se už teď nemůže dočkat.

Conor McGregor se po zlomenině nohy pokusí opět vzchopit a dojít si pro pás šampiona. Jediným jeho problémem je snad to, že se v době volna zaměřoval až na přílišné nabírání svalové hmoty, takže teď váží skoro 90 kg. Na hranici lehké váhy, kde naposledy bojoval, musí 20 kilo nějak shodit.

Zatím ovšem není kam spěchat. O Notoriousově návratu se sice mluví, ale reálně bychom jej v kleci měli vidět až s příchodem léta.

„Toto léto, připravte se, McGregor bude zpátky!“ navnadil Dana White posluchače TMZ Sports. „Jeho rekonvalescence se vyvíjí dobře, vše jde podle plánu, takže by léto mělo vyjít,“ podotkl.

Pokud si zaspekulujeme, hlavní zápasy PPV turnajů jsou až do května obsazené, McGregor by se tedy nejdříve mohl objevit na galavečeru UFC 275 (červen), spíše ale až na UFC 276 (červenec).

A nyní opět všemi fanoušky velmi často pokládaná otázka. Půjde Conor při svém návratu hned o titul?

„Řeknu to takhle, bez Conora nikdy nic nepodnikáte. Musíme si počkat, až budeme znát definitivní verdikt, podle něho se teprve rozhodneme,“ připomněl Dana White.

Jak jeho slova pochopit? Patrně si musíme ještě několik dní počkat, dokud nebudeme znát oficiální stanovisko lékařů, kteří určí, kdy bude Notorious naplno moct používat svou nohu.

Kdyby termín jeho návratu vycházel třeba až na červenec, mohl by se současný šampion lehké váhy Charles Oliveira nechat zlákat nabídkou boje na turnaji UFC 274 (7. května), kterého se má účastnit i český borec Jiří Procházka a který se bude konat ve sluncem prohřáté Brazílii. Bojovat před domácím publikem je pro mnoho zápasníků ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.