top fight logo export web
McGregor McKee

McKee: Jsem jako McGregor, už brzo mě budete nazývat double champem

„Nejlepší pérová váha planety“, která působí v Bellatoru, odhalila své ambice a plány pro zbytek roku.

A.J. McKee byl až donedávna ve své kariéře neporažen, jenže pak v odvetě čelil Patriciovi Freiremu, který jej po pěti kolech porazil na body.

Mnozí zápasníci, například jako Quinton Jackson, dokonce řekli, že tohle byla ta největší krádež v celých dějinách MMA, jenže oficiální výsledky už nelze změnit.

Podstatné je, že se McKeeho mentalita po této prohře nějak nenalomila. Naopak je stále přesvědčený, že je pořád tou nejlepší pérovou vahou planety. A co nevidět tento status nabude i ve váze lehké.

A J McKee zapas bellator

„Původně mě to štvalo, ale to byly jen emoce po zápase. Postupně jsem si uvědomil, že všichni, tedy i rozhodčí, děláme chyby. Útěchou mi je, že každý, kdo ten souboj s Freirem viděl, mi dal za pravdu, že jsem měl jasně vyhrát,“ pověděl McKee.

„Pro mě se mění jen to, že si akorát s Freirem dáme další fight, kterým uzavřeme tuto trilgoii. Stále jsem nejlepší pérová váha planety a co nevidět mě budete přezdívat i novým McGregorem. Stanu se totiž double champem. Pérová váha, lehká váha, obojí ještě letos,“ plánuje si.

„Mluvím o tom cíli už od roku 2015. Za tu dobu se mé ambice nezměnily, pouze se ze mě teď stal nekorunovaný král, což brzo napravím. Rozhodně už neponechám nic náhodě a neschopným bodovým sudím. A pak svět pozná nového double champa!“ slíbil v interview pro MMA Junkie.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.