top fight logo export web
d23023d899e8e93414050cfe5d7179276c9ae63b

Měj se na pozoru, DC! Knokaut může přijít každou chvíli, straší Lewis svého protivníka

Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier se nedávno nebál přiznat, že velkou roli v přijetí tak brzkého termínu pro svou obhajobu byla volba protivníka. Derrick Lewis alias The Black Beast se vůbec poprvé v kariéře pokusí získat pás šampiona a i když je v duelu papírovým outsiderem, ze svého soupeře rozhodně strach nemá. O tom svědčí i jeho následující prohlášení

„Vím, že nejsem zrovna nejohebnější a mé údery nejsou nikterak technické, ale věřím ve své zkušenosti,“ nechává se slyšet borec, jenž na UFC 229 v posledních vteřinách nekompromisně knokautoval Alexandera Volkova. 

„Nikdo nemůže zpochybnit mou roli v tomto příběhu. Ať se to lidem líbí, nebo ne, jsem prostě válečník  a jako takový dávám srdce do každého zápasu,“ pokračuje ve svém proslovu, v němž pomalu začíná mířit i na svého protivníka.

Aktuální mistr v těžké váze Daniel Cormier

„Jsem si vědom toho, co říkal, ovšem i on by se měl mít na pozoru. Knokaut by mohl přijít každou chvíli, kdy to bude nejméně čekat,“ nechává se slyšet, přičemž my už víme, že toto je i podle zpovědi Cormiera také jediný způsob, jak by se dal porazit. 

„Možná mi spousta lidí nevěří, ale ti stejní pochybovači nevěřili ani v sílu mého KO úderu. A já osobně nepochybuji, že další může přijít v duelu s Cormierem,“ doplňuje bijec z těžké váhy původem z New Orleans.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!