top fight logo export web
d7b0fa3f82a71b1343234de05d68a2a8bf198c58

Mějte se na pozoru, jdu vás všechny zničit! hlásí vracející se Rumble Johnson

Anthony „Rumble“ Johnson je připravený po téměř čtyřleté odmlce opět nastoupit do oktagonu UFC a provětrat celou divizi těžké váhy.

S Johnsonem jsme se v nitru klece mohli naposledy vidět v dubnu roku 2017, když v titulovém boji, tehdy ještě v kategorii do 93 kg, podlehl na submisi rear-naked choke dřívějšímu šampionovi Danielovi Cormierovi.

Po tomto duelu oznámil konec kariéry, který si však v nedávné době definitivně rozmyslel. A co víc, údajně se mu vrátil ten starý pověstný hlad.

„Jdu si pro všechny, naprosto všechny! Nebudu nikoho vyzývat, protože chci pohřbít úplně každého!“ oznámil Johnson, jenž by se měl v kleci objevit někdy zkraje roku 2021.

Anthony Johnson se vrací do oktagonu UFC

Doposud se neví, komu by tento šestatřicetiletý veterán mohl na úvod čelit. Kdo by se mu však nebránil, to je Francis Ngannou. Ten to mimo jiné potvrdil v rozhovoru pro Morning Kombat.

„O duel s Anthonym Johsnonem bych měl skutečně velký zájem. Je to chlápek, ke kterému chovám veškerý svůj možný respekt. Obdivuji ho jako člověka i jako zápasníka, bylo by skvělé s ním sdílet oktagon,“ nechal se slyšet Predátor.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.