top fight logo export web
Ryan Spann porazil Domincka Reyese

Měl jsem ohromný hlad po výhře, reaguje Reyes na prohru. S Jonesem nesouhlasí

Dominick Reyes byl údajně před svým zápasem s Ryanem Spannem příliš přemotivovaný, což vedlo k rychlému konci.

Reyes byl více než rok mimo hru. Během této pauzy měl zapracovat na svém defenzivním stylu boje a přijít s novou technikou. Bohužel to hned v prvním duelu po comebacku nebylo vidět.

Dominick rozšířil svou sérii proher na čtyři možné. Teď navíc lehl opravdu rychle, jelikož jej Ryan Spann trefil a uspal již po osmdesáti sekundách boje… Jak si Reyes tento neúspěch vysvětluje?

Reyes reaguje na prohru s Jonesem
Reyes v zápase s Jonesem

„Chyba byla v tom, že jsem byl příliš přemotivovaný. Měl jsem tak obrovský hlad po výhře, že jsem se nedržel taktiky. Prostě jsem znepozornil, inkasoval ránu a bylo po všem,“ vyjádřil se bývalý titulový vyzývatel.

Jon Jones v reakci na tuto prohru řekl, že by si měl Reyes udělat pořádek v hlavě, anebo rovnou ukončit kariéru…

„Jones ať si říká, co jen chce. Vím, že by mě rád viděl skončit, ale takovou radost mu neudělám. Dostal jsem jen další lekci, to je vše. Poučím se z ní a vrátím se zpátky, nebojte se,“ informoval Reyes své fanoušky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!