Top-Fight.cz - bojové sporty

Michael Bisping o tom, který zápas ze své kariéry by si rád střihl znovu

Bývalý šampion střední váhy prozradil, že kdyby se mohl vrátit v čase, rád by napravil zaváhání v jednom specifickém duelu.

Michael Bisping, čestný člen Síně slávy UFC, se v rozhovoru se svými fanoušky nechal slyšet, že výhry i prohry jsou součástí života. Pokud ovšem prohrajete způsobem, který vám není vlastní, rádi byste udělali vše proto, abyste to mohli odčinit.

V případě anglického rváče se jednalo o předposlední zápas jeho kariéry, v němž po sérii pěti výher podlehl kanadskému navrátilci Georgesovi St.Pierrovi ve třetím kole na submisi rear-naked choke, díky čemuž mu odevzdal svůj mistrovský pás.

Michael Bisping při zápase v UFC

„Kdybych si mohl vybrat, jaký zápas bych chtěl odčinit, byl by to ten se St.Pierrem,“ popsal ve stručnosti Bisping. Sám přitom ovšem přiznal, že v tomto bodě kariéry, když se tři roky aktivně žádných bojů neúčastní, je to nemožné… A totéž vesměs platí o jeho přemožiteli, který je rovněž v důchodu.

„Před zápasem s Georgesem jsem nakecal spoustu sraček, ale bylo to kvůli tomu, abych ten duel učinil pro lidi atraktivní. K tomu člověku jinak chovám maximální možný respekt,“ objasnil Bisping.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Michael Bisping o tom, který zápas ze své kariéry by si rád střihl znovu