top fight logo export web

Michael Chandler by si rád na UFC 254 odbyl svůj debut. Kromě titulu se mu rýsují ještě dva soupeři

Michael Chandler byl původně jmenován do role náhradníka titulového souboje mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem, nicméně jak se postupně začíná ukazovat, klidně by mohl naskočit i proti někomu jinému.

Ač bychom neradi něco zakřikli, doposud to nevypadá, že by titulové bitvě něco hrozilo, a proto se čím dál více začíná řešit ta otázka, zdali bychom se s Chandlerem nemohli vidět v duelu s takovým Islamem Makhachevem, jemuž vlivem koronaviru odstoupil soupeř Rafael dos Anjos.

Další alternativou ještě zůstává střet s Tonym Fergusonem, jenž se neustále udržuje v plném pracovním nasazení. Na UFC 254 ovšem necestuje hlavně proto, že mu organizace nenabídla dostatek peněz.

„Protože letím na ostrov Yas a budu normálně plnit váhu, tak se žádnému duelu nebráním,“ potvrzoval Chandler v rozhovoru pro MMA Junkie, kde přiznával, že víc než Makhachev by ho lákal spíše Ferguson. „Tony je takový padouch, záruka skvělého fightu. Je to člověk, jehož styl a zkušenosti bych rád prověřil.“

Do role náhradníka titulového zápasu se přitom dostal pouhou náhodou. „Původně mi UFC chtělo předhodit Tonyho, ten mě ale odmítl. Pak se mi snažili předhodit Dustina (Poiriera) a ten mě také odmítl. Osobně si ale stejně myslím, že bych Tonyho porazil, takže je to pro něho možná dobře, když to odřekl,“ rýpl si Chandler.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.