top fight logo export web
Conor McGregor zlomenina

Michael Chandler neotálí, rovnou poslal výzvu Conoru McGregorovi! Ten odpověděl

Ústřední hrdina turnaje UFC 268 ani po ostré přestřelce s Justinem Gaethjem nepomýšlí na nějaký dlouhý odpočinek. Ve skutečnosti si už snaží domluvit další pořádnou štípanou.

Michael Chandler a Justin Gaethje naposledy předvedli natolik lukrativní show, že při ní byli diváci doslova zvedáni ze sedaček. Málokdo mohl zůstat zticha, co tato dvojka předváděla… A dobře, Chandler sice prohrál na body, ale v prvním kole málem sahal po ukončení. A ještě ukázal, jak pevnou vůli má.

Kdekdo by si řekl, že po takto velké přestřelce bude bývalý šampion lehké váhy Bellatoru usilovat o odpočinku, ale on ne. Byznys ve skutečnosti nikdy nespí, a pokud je zde příležitost vyjednat si rovnou další velkou bitvu, musíte se o to pokusit co nejdříve.

„Rok 2022!“ sdílel Chandler na svém Twitteru obrázek, na němž byl vyobrazen vedle Conora Mcgregora. Tím jen potvrzoval své úmysly podstoupit další pekelnou štípanou.

Odpověď ze strany irského Notoriouse přišla prakticky vmžiku. „V jistém bodě kariéry tomu budu otevřený, Mikeu. A mimochodem, předvedl jsi skvělý fight!“ pochvaloval mu jeho střet s Gaethjem.

Z reakce hvězdného McGregora můžeme pochopit, že stále preferuje svou vysněnou odvetu s Dustinem Poirierem. Teprve tehdy, pokud by ji nedostal, by začal přemýšlet nad zápasy s takovými soupeři, kteří ho k této odvetě  dostanou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.