top fight logo export web
chandler gaethje ufc

Michael Chandler predikuje, jak a kdy ukončí Justina Gaethjeho

Michael Chandler vidí ve svém a Gaethjeho stylu hodně podobností, přesto avizuje, že svého amerického soka „hravě“ předčí.

Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru si v UFC poručil zápas s tou největší možnou hrozbou, která ale zároveň divákům zaručí tu absolutně nejlepší show.

„Nemyslím si, že zde momentálně najdete zápas, po kterém by fanoušci toužili více,“ uvedl Chandler, jenž plánuje všechny své snahy přetavit do dalšího titulového tažení. K tomu ale nutně potřebuje vyhrát.

„Nepochybně počítám s tím, že se mě bude Justin snažit silově přetlačit. Jsem připravený na vše, zejména na patnáctiminutovou přestřelku uprostřed oktagonu. Osobně se ale domnívám, že Justin dříve nebo později udělá chybu, takže celých těch patnáct minut ani nebude potřeba,“ predikuje.

„Důvodem je má rychlost, agilnost i odolnost. Počítám s tím, že přijdu s ukončením před limitem. Musím být jen precizní a vytrvalý a nejdéle po dvanácti či třinácti minutách zápasu přijde má chvíle, kdy vyhraju na KO nebo TKO,“ řekl Chandler pro MMA Junkie.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.