top fight logo export web
tony ferguson mma zapas 2021

Michael Chandler předpovídá průběh a výsledek svého zápasu s Tonym Fergusonem

Michael Chandler plánuje jasně dominovat a Tonymu Fergusonovi připravit řádné loučení s kariérou.

Zápas o všechno. Tak by se dalo definovat měření sil, k němuž dojde během sobotní noci v arizonském Phoenixu, kde se uskuteční turnaj UFC 274, v němž bude hlavní pozornost patřit zejména divizi lehké váhy.

V té se dočkáme nejen titulové bitvy mezi Charlesem Oliveirou a Justinem Gaethjem, ale také pořádné štípané v podání bývalého šampiona Bellatoru Michaela Chandlera a dřívějšího dočasného šampiona UFC Tonyho Fergusona.

Pro druhého zmíněného bijce může tento zápas být buďto svěžím probuzením, anebo také posledním hřebíkem do rakve. Záležet bude čistě na něm a na výkonu, jaký předvede. Kdyby totiž neuspěl, s největší pravděpodobností se mu v UFC zavřou dveře.

Tony Ferguson odhalil, co bude klíčem k úspěchu pro výhru nad Beneilem Dariushem

„Nerad někoho posílám rovnou do důchodu, ale tady bohužel musím konstatovat, že to jinak nedopadne,“ tuší už s několikadenním předstihem Chandler.

„Tonyho považuji za poměrně komplexního fightera, ale potíž je v tom, že v žádném aspektu vyloženě neexceluje. Od všeho umí něco, ale nedisponuje přitom žádnou zbraní, která by budila hrůzu a já si kvůli ní sedal na zadek,“ poznamenává.

„Proto věřím, že v tomto zápase se budeme řídit sílou okamžiku. Ať už se to přenese kamkoliv, měl bych mít navrch. Samozřejmě se budu snažit o show, pokusím se Tonyho napálit nějakými tvrdými údery, ale pokud se rozhodne mě zavřít v klinči nebo stáhnout na zem, budu na to připravený a naopak tam zatopím já jemu,“ odhalil Chandler pro Morning Kombat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.