top fight logo export web
Michael Chiesa ufc nazor

Michael Chiesa predikuje výsledek titulového souboje Usman vs. Covington 2

S předstihem to vypadá, že nám turnaj UFC 268 přinese jednu z nejnabitějších karet roku, ne-li celé historie organizace.

Jako předkrm nám poslouží zápas Justina Gaethjeho s Michaelem Chandlerem, přičemž hlavní chod nám obstará vyhrocení „zlé krve“ mezi šampionem Kamaru Usmanem a jeho prakticky odvěkým rivalem Colbym Covingtonem.

Colby vstoupí do této bitvy jako papírový outsider, což je díky evoluci nigerijského šampiona pochopitelné, ale zároveň je nutné připomenout, že to je jediný člověk v UFC, který dokázal Usmanovi nejvíce zatopit. Dodnes si stěžuje na chybný verdikt rozhodčího, který ho „připravil“ o výhru.

Velterová váha je poměrně nabitá, takový Michael Chiesa usiloval o titulovou příležitost také, ale nakonec se bude muset smířit pouze s rolí diváka. Prostřednictvím Submission Radia si ovšem tipnul, kdo tuto mistrovskou bitvu vyhraje.

„Oba bojovníci udělali od svého posledního fightu mnoho změn, jen u Kamarua jsou ty změny více vidět. Po boku trenéra Trevora Wittmana ukořistil dvě tvrdá KO nad Masvidalem a Burnsem, což je něco, co u Colbyho tak často nevídáme,“ prozradil Chiesa.

„Evoluce Kamaru Usmana je dle mého názoru prostě neskutečná, je to skvělý fighter a pro mě osobně by bylo velmi obtížné jít proti němu. Musím tedy predikovat, že Kamaru tento duel opět vyhraje,“ sdělila současná pětka žebříčku velterové váhy UFC.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.