top fight logo export web
649545d00f6f86ec75136f96bc5484523cf1325b

Michael Chiesa prozradil, co zastavilo jeho kariérní růst a kdy plánuje útočit na titul

Jedním z protagonistů velkolepé akce, která se nám prezentovala pod názvem UFC 232, byl i americký borec Michael Chiesa, jenž se po předchozích nezdarech v divizi lehké váhy rozhodl zkusit štěstí ve váze velterové. 

Zápasník s přezdívkou „Maverick“ byl podle svých vlastních slov jednou z obětí neustálého shazování kilogramů, které by mu za normálních okolností mohly pomoct být úspěšný nikde jinde. 

Michael Chiesa chce titul

„Cítil jsem to už dlouho, ale bohužel jsem to furt odkládal. Když mě porazil Kevin Lee, měl jsem jít do velterové už tehdy, ale nakonec jsem se zdržel ještě pro zápas s Pettisem, kde jsem opět prohrál,“ připomínal nám jeho dva poslední nezdary, jež se dostavily formou submise. Obě dvě shodně před koncem druhého kola. 

„Často jsem se potýkal s únavou a dalšími problémy, jaké lidé zažívají pouze v případech tzv. vynucené diety. Já jsem na svou postavu poměrně urostlý (185 cm) a tohle shazování váhy mě vždy stálo hodně sil,“ nechal se slyšet bojovník, jehož rekord i přes tyto „stížnosti“ není vůbec špatný – 15 výher a 4 porážky. 

Chiesův debut pod podpisem divize velterové váhy se nesl již na té klidné vlně, na níž využil své nové síly, které donutily jeho soupeře (Carlos Condit) odklepat ještě před finálním gongem. 

„Nebudu si dávat žádné nereálné cíle, ale je pěkné vědět, že mi to pomohlo. Nyní již žádné hladovění a žádné probděné noci. Po dlouhé době mohu přiznat, že jsem si svůj zápas užil. Uvidíme, co nám přinese čas. Mým hlavním úkolem pro rok 2019 je se dát do kupy a pak pomýšlet třeba i na útok na titul,“ uzavřelo Chiesovo nové spokojené já.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!