top fight logo export web
f8266425644300983433e5ad19ed1167ba142347

Michael „Menace“ Johnson: Jednoho dne se s Khabibem znovu utkám a porazím ho

Po dávné výhře nad Artemem Lobovem na UFC Fight Night 138, kde nám Michael Johnson nastoupil jako náhradník, začal The Menace opět vystrkovat růžky. Tento dvaatřicetiletý rodák ze Springfieldu by si přál reparát zápasu z listopadu roku 2016, kde se nechal přemoct slavným Khabibem Nurmagomedovem. 

A náš borec, který právě shodil do pérové váhy, je ochotný jít zase co nevidět nahoru, aby mohl The Eagla vyzvat. „Už pracuji na tom, abych se vrátil do divize lehké váhy. Mám v plánu několik věcí a tou největší je samozřejmě odveta s Khabibem,“ potvrdil The Menace.

Michael Johnson chce odvetu v UFC

Podle jeho svědectví by teď dopadlo vše jinak. Dříve jej ruský orel zmasakroval na zemi, ale Johnson mu jako jeden z mála v plné explozi emocí během prvního kola dokázal uštědřit nečekaný direkt na bradu. „Tehdy jsem zvolil špatnou taktiku, moc jsem se soustředil na jeho wrestling,“ poukazuje.

Jakou taktiku by zvolil teď, to nám neprozradil. Možná by se ale jednalo o podobný „výbuch“. Hlavně jen, aby mu vydržela šťáva. „Neřeknu vám jak, ale řeknu vám tohle. Jednou se s Khabibem utkám znova a tentokrát to bude úplně jiný scénář,“ dodal pro MMAjunkie.

Plány to jsou jistě velké, ale před námi je mnoho otazníků. Tím největším a stále opakovaným je Nurmagomedův distanc, který ho zřejmě nemine, a tím druhým je, kdo jej případně o titul vyzve příště a v rámci toho, zdali jej dokáže porazit. Johnson by tedy mohl čekat opravdu dlouho…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!