top fight logo export web
Miesha Tate ufc navrat

Miesha Tate: Mám ráda Penu a myslím si, že Nunes porazí i podruhé, proto přejdu do muší váhy

Miesha Tate plánuje nečekaný a razantní krok ve své kariéře. Kvůli prohře Nunes se hodlá přesunout do muší váhy.

Zní to možná trochu nelogicky, leč pětatřicetiletá bojovnice v tom vidí velmi osobní důvody. Jednak se chce dostat na vítěznou vlnu a jednak nechce bojovat s novou šampionkou Juliannou Penou, kterou osobně podporuje.

„Tento výsledek úplně změnil celý chod v divizi bantamové váhy. Všechno směruje k tomu, že mezi Amandou a Juliannou bude druhý zápas a já si osobně myslím, že Julianna vyhraje i odvetu. Zejména, když je teď Amanda již nalomená, pravděpodobně teď prohraje ještě rychleji,“ spekuluje Tate.

„Pena je zápasnice, které už dlouhou dobu fandím, nechci jít proti ní, proto si myslím, že pro mě bude logičtější možností, když přejdu do muší váhy. Navíc teď potřebuju získat aspoň dvě výhry, než budu moct jít o pás, takže prostě začnu nahánět Valentinu Shevchenko,“ plánuje si.

„Každopádně nechci, aby si lidé mysleli, že z bantamu utíkám po prohře. Nad tímto krokem přemýšlím už delší dobu, ale doposud jsem své tělo na něj ještě nepřipravila. Je tedy možné, že tento krok neučiním hned,“ dodala Tate pro MMA Junkie.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.