top fight logo export web
Miesha Tate ufc navrat

Miesha Tate se ještě stane šampionkou, věří Julianna Pena. V bantamové váze to ale nebude

I když Miesha Tate po svém návratu do klece už klopýtla, stále má podle současné vládkyně bantamu dost sil na to, aby se dostala k mistrovskému pásu.

„Cupkake“ má za sebou dva zápasy po návratu z důchodu, během nichž si na konto připsala výhru a porážku. Zejména ten druhý souboj ukázal, že jí od její ideální formy dělí ještě několik kroků, které budou potřeba udělat, aby mohla pomýšlet na vyšší cíle.

„Nikdy jsem netvrdila, že ta cesta na vrchol bude snadná, ale sama vím, na čem musím zapracovat,“ řekla Tate po své jednoznačné bodové prohře s Ketlen Vieirou. Informovala zároveň, že na jejích úmyslech dosáhnout mistrovského pásu se nic nemění.

Mnoho fanoušků jí na této náročné pouti už příliš nevěří, současná šampionka bantamové váhy Julianna Pena, která se k žezlu dostala po sražení jindy dominantní brazilské lvice Amandy Nunes, se ovšem snaží vyvést pochybovače z omylu.

„Miesha teď potřebuje hlavně čas. Čas k tomu, aby mohla najít svůj optimální rytmus. Věřím tomu, že na to stále ještě má a nepochybně se i k tomu pásu šampionky může dostat. Nemyslím si pouze, že to bude v bantamové váze, ale v muší,“ uvedla Pena.

A sama Tate bere své titulové ambice vážně, do muší váhy hodlá shodit už pro svůj příští fight, jenž se uskuteční 14. března v lasvegaském Apex Centru. Právě zde se při debutu v nové hmotnostní kategorii střetne s veteránkou Lauren Murphy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.