top fight logo export web

Mike Perry odhalil, jakého soupeře si od UFC přeje pod stromeček

Zatím se neví, zdali bude UFC o Vánocích také nadělovat, ovšem takový Mike Perry si už s předstihem řekl o jednoho vysněného soupeře.

Devětadvacetiletý rodák z Michiganu, jenž se nám v největší MMA organizaci prezentuje od roku 2016, by si přál podstoupit pořádný gangsterský souboj.

Protože zaslechl, že se do hry mají v novém roce vrátit oba bratři Diazové, jak Nick, tak i Nate, řekl si o jednoho z nich.

„Od UFC si přeju k Vánocům, abych mohl bojovat s Natem Diazem,“ oznámil Perry na svých sociálních sítích.

A i kdyby mu toto přání nevyšlo, tak bude minimálně doufat v to, že jeho příští soupeř pořádně prověří jeho bradu.

„Doufám, že mě můj další soupeř trefí tak silně, že mě pošle do hlubokého kómatu… Zatím pracuji na své síle, kardiu a váze. (Příští rok) budu připraven!“ dodával.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.