top fight logo export web
mike tyson vyjadreni ufc zapas

Mike Tyson se zastal kritizovaného O’Malleyho: S Verou by ve skutečnosti neprohrál

Sean O’Malley není jedinou osobou, která si myslí, že s Marlonem Verou neprohrála. Svůj názor k tomu přidal i Mike Tyson.

Slavná ikona staré školy boxu tak nějak soucítí s O’Malleym, když říká, že kdyby nezasáhla vyšší moc a on si nepodvrtl kotník, v žádném případě by s Ekvádorcem „Chito“ Verou neprohrál. I to je jeden z důvodů, proč si tuto porážku dodnes nepřipouští.

Fanoušci se Sugarovi kvůli tomuto výroku smějí, až se k němu náhle vyjádřil i sám Mike Tyson. Ten šel proti proudu a musel dát sedmadvacetiletému bijci zapravdu.

„Čistě teoreticky má O’Malley pravdu. I já ho viděl prohrát fight, který ale ve skutečnosti neprohrál… Zlomil si nohu. Kdyby si ji nezlomil, nakopal by Verovi prdel,“ řekl Tyson ve Steve-O’s Wild Ride podcastu.

Zde je třeba podotknout, že slovo „zlomit“ je opravdu přehnané. Sugar si nohu nezlomil, spíše si podvrtl kotník. To mu nicméně zabránilo kontrolovat stabilitu těla a od té chvíle se pro něj zápas nevyvíjel dobře.

„Souhlasím s tím, že je O’Malley velmi nadějný bojovník. A kdyby do odvety zvolil stejný přístup jako do prvního boje, než se zranil, určitě by vyhrál,“ podotkl Tyson.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!