top fight logo export web
chimaev diaz mma ufc

Moc bych se netěšil, podle mě se Diaz lekne a zdrhne, obává se Chimaev

Khamzat Chimaev varoval fanoušky, aby jeho zápas s Diazem nebrali jako stoprocentní. Jeho vlčí smysly totiž vycítily strach.

Ač se jedná o netitulový duel, UFC jej naplánovalo do čela svého velkého PPV turnaje, který se má uskutečnit 10. září v Las Vegas.

Nate Diaz je už teď velkým, velkým papírový outsiderem, a jelikož jen opravdu málokdo věří v jeho výhru, pochybuje se o jeho účasti.

„Tohle bude Diazův pohřeb. Je to sice nositel velkého jména, ale jediným skutečným gangsterem v UFC jsem já,“ hlásal Chimaev.

Fanoušky zároveň varoval, aby se předem příliš moc neradovali. Mohli by být také velmi lehce zklamáni.

„Moc bych se ještě netěšil. Podle mě se Diaz zalekne a zdrhne. Je to jen hubený týpek, který proti mně nemá žádnou šanci. Pořád nevěřím tomu, že se v areně 10. září ukáže,“ sdělil Khamzat Arielovi Helwanimu.

chimaev covington ufc mma

Khamzat Chimaev má v UFC za sebou pět zápasů, první čtyři jasně vyhrál, v tom pátém se už výrazně zapotil. Přesto ho Dana White považuje za potenciálního nového tahouna organizace.

Nate Diaz oproti tomu prohrál tři ze svých posledních čtyř soubojů. Naposledy byl loni v červnu jasně vybodován Leonem Edwardsem. V oficiálním žebříčku UFC se ani nenachází, ale stále je to držitel velkého jména…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!