top fight logo export web
matej penaz ufc mma

Mrzí mě hlavně výkon, sype si Peňáz po prohře popel na hlavu

Matěj Peňáz nepochybuje, že se v něm ukrývá talent, který by mohl nabídnout světu. Bohužel jej ale v ten nejdůležitější moment nebyl schopný ukázat.

O tom, jak tvrdě bolí náraz, se na vlastní kůži přesvědčil pětadvacetiletý český bojovník Matěj „Money“ Peňáz. Ten měl před sebou životní příležitost v podobě zápasu o lístek do UFC, avšak v klíčový moment zklamal. A vůbec nejhorší je, že prohra přišla ještě v první minutě prvního kola…

„Necelé dva roky v MMA a dostal jsem nabídku zápasit o smlouvu v nejprestižnější a nejvíc žádané organizaci na světě. Nepodařilo se, ale nelituji rozhodnutí jít do toho,“ napsal Peňáz na svém Instagramu.

„Jediná věc, co mě mrzí, je výkon, že jsem nepředvedl nic z toho, co ve mně je a co dokážu. Je mi 25 let, můj čas teprve přijde. Pevně věřím v cestu i cíl! Děkuji všem za projevenou podporu,” nezapomněl přidat.

Prohry jsou součástí života a kolikrát musí člověk spadnout, aby se mohl výkonnostně posunout dál. Teď je jen na Matějovi, jak se s tím popere. Vzhledem k jeho mladému věku se věří, že nová šance klidně může přijít za rok či dva znova.

Dana White: Peňáz je skvělý postojář, ale pro Dumase byl jen kořistí

Šéf UFC tušil, že český bojovník může mít i navzdory roli papírového favorita nějaké nedostatky na zemi. Shodou okolností se jeho předpověď také naplnila.

„Matěj Peňáz je zkušený postojář, měli jsme ho následovaného. Je to kickboxer se skóre 23-3. Má za sebou více než 60 amatérských duelů, a i tak si z něj Dumas udělal snadnou kořist. MMA je komplexní sport a Dumas se zvládl připravit dokonale. Má v sobě oheň, kterým si vysloužil vstupenku do UFC,“ prohlásil Dana White na tiskové konferenci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!