top fight logo export web
Belal Muhammad mma ufc zapas

Muhammad: Covingtona ani nepovažuji za dobrého fightera, všem se vyhýbá a inkasuje příliš moc ran

Colby Covington přesvědčuje lidi, že je nejlepší velterovou vahou současnosti, přitom se ale těm opravdovým výzvám údajně vyhýbá.

Zní to skoro až neuvěřitelně, ale Colby ze současného žebříčku velterové váhy nečelil kromě šampiona Usmana žádnému jinému jménu. To je fakt, na který se snaží Belal Muhammad ukázat, a varuje, že takovýto člověk žije jen z „hype“, které si sám vytvořil.

„Dnešní doba je poněkud zvláštní. Ve skutečnosti nemusíte být ani příliš dobří, abyste byli na vrcholu divize a bojovali o titul. Jsou tu desítky jiných bojovníků, kteří v oktagonu předvádí lepší výkony, ale k boji o pás se nedostanou,“ promluvil Muhammad.

„Colby Covington je skvělým příkladem člověka průměrných kvalit a průměrných dovedností, ale protože má prořízlou hubu, dokázal si kolem sebe vytvořil tuto umělou bublinu a lidé mu žerou, že je opravdu dobrý. Ve skutečnosti však nebojoval s nikým pořádným, vyhýbá se pravým výzvám, které představují Gilbert Burns, Khamzat Chimaev, já nebo Leon Edwards… A navíc ve svých bojích inkasuje strašně moc ran,“ poreferoval.

„Beru to skoro jako urážku, že tomuto člověku patří v žebříčku velterové váhy první příčka, ale přitom nebojoval s nikým z nejlepší patnáctky. Opravdu s nikým. A to si vezměte, kolik soupeřů za tu dobu odmítl se slovy, že pro něho nejsou ‚dostatečně dobří‘. Nakonec kývl až na zápas s Jorgem Masvidalem, který je ale teď výkonnostně už za zenitem,“ dával najevo svou zlobu.

„Chci tím říct, že Covington je jen průměrný fighter, který potřebuje, aby ta umělá bublina okolo něho nesplaskla, proto si vybírá takové soupeře, které má šanci porazit. I když je stále možné, že i Masvidal mu zatopí. Vůbec bych se tomu nedivil,“ dokončil Muhammad svůj emotivní monolog v interview u novináře Schma.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.