top fight logo export web
80ce6880cec85998fafd8e067dd660ebd199f09f

Můj souboj se Silvou? To je jako zápas LeBrona Jamese proti Michaelu Jordanovi, říká Adesanya

V MMA světě si zatím drží čistý štít a počítá, že ten mu také neposkvrněný zůstane i po duelu s navracející se hvězdou Andersonem Silvou. 

Na nigerijského bijce čeká velmi vyhlížený duel s jeho tehdejším idolem, a tak musel slíbit svým příznivcům, že tady žádné citové pouto nebude hrát prim. „Je to má modla! Několik věcí jsem se snažil pochytit z jeho pohybů. Vždy jsem se na něj jako začínající bojovník rád díval. Teď se ale věci otočily, protože stojíme proti sobě a tady již nelze brát v potaz žádná slitování. Vím, že bude chtít útočit, vím, jak na mě bude chtít vyzrát, ale také vím, že se mu to nepodaří,“ představil nám Adesanya své smíšené pocity plynoucí z nadcházejícího utkání. 

Israel Adesanya komentuje zápas se Silvou

A ty emoce se v něm opravdu hromadily. „Ku*va, ten chlap je legenda, říkal jsem si ihned, co mi byla tahle novinka sdělena. Jakmile jsem se tedy sešel s Dana Whitem, abychom prodiskutovali možnosti zápasu, nebylo nad čím uvažovat, šel jsem do toho. Tohle je ta šance, která může přijít jenom jednou za život. Je to jako kdyby se proti sobě postavil LeBron James a Michael Jordan, dva králové v jednom sportu. Tohle pro mě znamená úplně nejvíc, co ani nejde slovy popsat. A celý svět to bude chtít vidět,“ vyjadřoval své nadšení. 

Israel Adesanya je legenda UFC

Ve hře přitom byl i „Jacare“ Souza, jenž si po výhře nad Chrisem Weidmanem na UFC 230 řekl o titulový zápas se šampionem, který vzejde z duelu Whittaker – Gastelum. „Byl to původní plán, já ani do Austrálie (místo konání UFC 234) neměl jet, ale pak mi zavolal agent, že se objevilo volné místo a rázem už to jelo. Chápu to, Jacare má za sebou opravdu těžký fight, takže si potřebuje chvíli odpočinout. Já odpočívat nemusím, protože jsem svého protivníka zničil poměrně hladce, a to navíc ještě v prvním kole,“ uzavřel doposud neporažený borec.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!