top fight logo export web
Jingliang mma ufc prohra

Murphyho zákon? Myslím, že nic z toho nebylo fér, smutní Jingliang

Na poslední chvíli kývl na zápas s jiným soupeřem, než na kterého se připravoval. A i když ho vizuálně porazil, tak si nakonec domů odnesl porážku na body.

To byl smolný den v podání čínského bojovníka Jinglianga Liho, jemuž prokázalo soucit už mnoho bojovníků. Dokonce i včetně takového Natea Diaze.

Li se během hlavní karty turnaje UFC 279 měl střetnout s Tonym Fergusonem, ale protože Khamzat Chimaev nesplnil váhu, kývl na náhradu v podobě Daniela Rodrigueze.

Ani proti němu si Li nevedl vůbec špatně, snad všichni si mysleli, že vyhrává, jenže když došlo k bodovému verdiktu, nikdo se nestačil divit. Rodriguez získal přízeň dvou ze tří sudích a odnesl si „nezaslouženou“ výhru.

Urážky rodiny? Skutečně to nemám rád, ale i tak dostane Conor odvetu, stojí si za svým šéf UFC

„Dělal jsem vše, co jsem měl dělat. Splnil jsem váhu a byl připravený na svůj fight. Ostatní fighteři se porvali před tiskovou konferencí, a přesto jsem za jejich chování převzal zodpovědnost a na poslední chvíli si změnil soupeře,“ popsal Jingliang Li.

„Nemyslím si, že to je vůči mně fér. Víte, 10. září se v Číně konají podzimní oslavy. Mohl jsem na nich být společně s rodinou, ale místo toho jsem od ní byl daleko a připravoval se na fight, který se nakonec ani nekonal. Opravdu moc jsem tomu obětoval.

A potom ten výsledek… Vím, že jsem ten zápas vyhrál. Když Bruce Buffer oznámil vítěze, nemohl jsem tomu uvěřit. Umím přijmout prohru, ale proč zrovna tuhle? Rád bych se zeptal rozhodčích, jak k tomu došli, že jsem ten fight prohrál. Ať mi to někdo vysvětlí, protože fakt nevím, co jsem udělal špatně nebo kde jsem byl horší,“ vyjádřil se Li v interview pro MMA Fighting.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!