top fight logo export web
Nebudu nastupovat s českou vlajkou, když mě Česko jako stát nerespektuje, říká Muradov

Musím to dokázat sám sobě, hecuje se Muradov před dalším zápasem

Návrat po porážce je pro každého bojovníka hodně ošidná záležitost a pokud vám prohrou skončila pětiletá šňůra neporazitelnosti, vše se ještě umocňuje minimálně dvakrát.

Přesně v této pozici je nyní Mach Muradov, který sice nastupoval do zápasu s Meerschaertem jako velký velký favorit, ale houževnatý soupeř jej zaskočil a ve druhém kole ukončil škrcením.

Nyní nastává čas vykoupení, protože Muradova čeká na zemi podobně nebezpečný soupeř, který navíc donedávna bojoval v polotežké váze a bude tedy silově minimálně na stejné úrovni jako Uzbecký bojovník.

„Vím, že vyhraju a nikdy jsem se nerozhodoval, jestli budu, nebo nebudu zápasit. Když mi řeknou jméno soupeře, podepisuju. Mám rád výzvy, musím to dokázat sám sobě, předvést dobrý zápas a vyhrát.“

Z Machova prohlášení pro iSport.cz je jasné, že porážku již hodil za hlavu a nyní nastoupí motivován udělat si na známém soupeři zase trochu větší jméno. Stejně nahecovaný bude stoprocentně i Misha Cirkunov, který prohrál tři z posledních čtyřech zápasů.

Podobná bilance se vymstila již mnohem slavnějším bijcům a jeden z nejznámějších lotyšských sportovců ví, že nad ním visí pověstný Damoklův meč.

Cirkunov se v UFC pohybuje od roku 2015 a setkal se již s opravdovou kvalitou, kterou reprezentují Krylov, Oezdemir, Walker nebo Teixeira. Bohužel pro něj se často jednalo o draze vykoupené zkušenosti a čtyři inkasované knockouty v posledních letech se musely podepsat na stavu jeho brady.

„Je to dobrý fighter, dobrý wrestler a zase velká zkouška, jak říkají lidi, že nemám dobrou zem,“ je si Mach dobře vědom, odkud hrozí největší nebezpečí. Klíčem k vítězství bude opět Muradovův pohyb a rychlost. Skalp známého Lotyše mu může snadno otevřít cestu k někomu z top ten.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.