top fight logo export web
karlos vemola ufc zapas 2022

Může jít ještě Karlos Vémola do UFC? Jiří Procházka odpovídá…

Pokud někde slyšíte Terminátorův rozhovor, téměř vždy v něm dojde i na část ohledně motivace. Na tuto otázku však existuje jenom jedna odpověď a tou je UFC.

Karlos Vémola svému snu podřizuje jak tréninky, tak i soupeře. Zápas s Ragozinem sice v Rusku nevyšel a nutno říct, že by hodně napověděl. Ale stále tu máme tu nedořešenou záležitost s Attilou Véghem, jejíhož rozhřešení se pravděpodobně ani nemusíme dočkat. Že by si ale promotéři a samotní fighteři nechali ujít příjem z takového zápasu?

Kdyby náhodou někde okolo kroužili „skauti“ z UFC, Terminátor by je rád ještě přesvědčil o svých dovednostech, jež by ho podruhé dostaly do nejlepší bojové organizace planety. Boxerským soubojem s Marpem toho zcela jistě nedosáhne, a tak uvidíme, jaké soupeře mu Oktagon ještě připraví.

Karlos Vémola v UFC

Co si o tomto počinu myslí Jiří Procházka, jemuž se podařilo v japonské společnosti Rizin ukořistit pás šampiona polotěžké váhy a nyní v květnu bude bojovat i o titul UFC?!

„Asi takhle. Kdyby tam šel, tak si myslím, že na této úrovni je už tolik vyzrálých bojovníků, kteří by jeho styl boje hravě zvládli,” odpovídal „Denisa“ při jednom ze svých streamů.

„Nevím, jací lidé se kolem něho pohybují, jaký má managment, ale myslím si, že pro něho to UFC už nesvítí,“ snažil se být upřímný, ačkoliv snahu se tam dostat mu rozhodně neubíral.

„Kdyby to však nějak náhodou vyšlo, přál bych mu to. Je totiž vidět, že je to profesionál a pro svůj cíl si šlape. Je vidět, že to je jeho sen, jeho modla, přizpůsobuje tomu svůj životní styl… nejlepší auta, nejkrásnější ženská vesmíru, nejlepší soutěž světa… takže já bych mu to přál,“ dodával.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.