top fight logo export web
a14ed8742be73e184969c74aaf29f0ec4fb9ecdf

Myslí to vážně, anebo opět sliby chyby? Vrátím se zpátky a stanu se šampionem, předpovídá Kevin Lee

Dvě prohry z posledních tří zápasů, ale přesto nedrží své ambice při zemi. Kevin Lee si po neúspěchu v Milwaukee plánuje v roce 2019 spravit chuť novou potenciální titulovou jízdou. 

Pro nás samotné už musí být velikou záhadou, zdali to tento člověk s ohledem na vše, co říká, vůbec myslí vážně. Před duelem s AI Iaquintou překypoval sebevědomím, které mu nakonec srazil verdikt rozhodčích, a následně urazil i všechny fanoušky kolem světa, když o nich řekl, že to jsou rasisti.

Lidé si přejí, abych prohrál. Všichni to jsou rasisti, podráždil Kevin Lee bojové fanoušky

Bez ohledu na tato fakta Kevin Lee nepochybuje, že má na to stát se šampionem, o čemž svědčí i jeho poslední komentář. „Co říkám, za tím si stojím. Pořád cítím, jako kdybych ten zápas (s Iaquintou) vyhrál,“ prozradil na svých sociálních sítích. 

Kevin Lee si po neúspěchu v Milwaukee plánuje v roce 2019 spravit chuť

„Vše, co k tomu mohu dodat, je to, že se vrátím v plné síle a stanu se šampionem. Je jedno, kde nebo kdy to bude, ale stanu se jím,“ potvrzoval, i když mu přesto všechno musí být jasné, jak je v současné divizi lehké váhy pod vlajkou UFC vysoká konkurence. 

„The Motown Phenom“ sice není žádný stroj na knokauty, ale aspoň se vyžívá v submisích a zároveň je i schopný své protivníky utahat na body. Tohle všechno platilo zejména v případech, utkával-li se se soupeři mimo špičku tabulky. Jakmile narazil na Fergusona nebo již zmíněného Iaquintu, recept na výhru nenašel. 

Naše otázka tedy zní: Jsou to opravdu Leeovy schopnosti, které mu mohou jednoho dne zaručit titulovou výzvu, nebo má jen plná ústa slibů a pošetilých předpovědí, s nimiž by mohl uspět případně až v jiné soutěži, než je UFC?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!