top fight logo export web
Khamzat Chimaev Burns

Myslíte si, že nejsem dost dobrý? Ty vole, všechny tu zničím! kontruje Chimaev

I když vyhrál, potkalo ho kruté vystřízlivění. Fanoušci totiž pochopili, že i jindy neomylný Khamzat Chimaev je jenom člověk.

Spousta lidí z něho už dělala šampiona (a to navíc dvou divizí), ale ti zkušenější se stále snažili situaci uklidnit. „Jen si počkejte, až se střetne s někým lepším, a nesuďte na bázi čtyř zápasů,“ zněly reakce.

Chimaev si svou slávu postavil na prořízlé puse, kterou navíc v dosavadním průběhu podporoval i naprosto bezchybnými výkony. Proti Gilbertu Burnsovi ovšem narazil. Inkasoval 119 signifikantních úderů a rovnou ve dvou případech si hezky zatancoval. Rozhodčí mu za předvedený výkon dali výhru 2:1 na body, ale rozhodně to byla výhra s odřenýma ušima.

„Khamzate, díky za show, byl to vskutku jedinečný fight, ale ukázal jsi nám, že na Usmana nebo Adesanyu ještě nemáš, jak jsi se nám tu celou dobu snažil tvrdit,“ shodovaly se mnohé komentáře na „Borzových“ sociálních sítích.

Podobné reakce ovšem nejsou tím, co by Chimaev po tak náročném zápase chtěl slyšet. Fanouškům tedy musel připomenout, kým doopravdy je a jaké jsou jeho ambice.

„Vážně si myslíte, že nejsem dostatečně tvrdý? Ty vole! Jsem silnější než kdokoliv jiný, všechny je tu zničím!“ ozval se švédsko-čečenský Vlk směrem ke všech pochybovačům.

„V duelu s Burnsem jsem ukázal srdce. Chtěl jsem ho za každou cenu ukončit, jak jsem slíbil. Trenér mi sice říkal, abych se držel plánu, ale když jste v žáru boje, kolikrát jisté věci neslyšíte. Já chtěl Burnsovi setnout hlavu, on mi ale ukázal, že je silnější, než jsem si původně myslel,“ odhalil, o co se snažil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.