top fight logo export web
Mystic Mac se vrací do města hříchu! hlásí McGregor. Celou MMA scénu si opět plánuje podrobit

Mystic Mac se vrací do města hříchu! hlásí Conor McGregor. Celou MMA scénu si opět plánuje podrobit

Conor McGregor je připraven si znovu ukradnout celou show jenom pro sebe.

Původně nám irský Notorious doručil další znepokojení. Na chvíli to vypadalo, že se po poslední verbální hádce s Dustinem naštval, a kvůli tomu i vystoupil z trilogie. Následně se ovšem vynořil Dana White a veřejnost ujistil, že se zápas bude konat v původním termínu.

Conor tedy svůj vztek na Dustina nově přetavil do motivace. Už kdysi hlásil, že jeho „hodné“ já zmizelo a vrátí se zpátky to neposlušné, které si po hlavě půjde pro ty nejvyšší cíle.

„Smlouva byla podepsána! Desátého července se chystám nakopnout tuhle hru a vytvořit nový rekord. Mystic Mac se vrací do města hříchu. A bude vyprodáno!“ oznámil Conor v krátké výpovědi pro ESPN. Chvíli předtím i předpověděl, že svého soka ukončí ve čtvrtém kole.

Conor McGregor chce udělat pořádnou show

Conor McGregor prý dá do odvety vše

McGregor má na kontě spoustu přesných proroctví, od čehož je odvozena právě ta přezdívka Mystic Mac, nicméně v poslední době mu už tolik nevychází. Jediná věc, na kterou se dá vsadit, je ta, že bitva mezi ním a Poirierem může skutečně bořit rekordy ve sledovanosti. Spoustu lidí nepochybně bude zajímat, zdali se irská hvězda dokáže vrátit zpátky na vrchol, anebo zdali bude její MMA kariéra již definitivně pohřbena.

Velmi vyhlížená trilogie se uskuteční v lasvegaské T-Mobile Areně. A už teď je dle Dana Whitea jisté, že bude vyprodáno. Počítá se tedy s účastí okolo dvaceti tisíc lidí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.