top fight logo export web
Charles Oliveira predpoved zapasu

Na koho by si Michael Bisping vsadil v titulové bitvě Charles Oliveira vs. Dustin Poirier?

V lehké váze nás čeká údajně poměrně nevyzpytatelná bitva o titul. Přesto má takový Michael Bisping svého favorita.

Proti sobě se 11. prosince postaví dva vrcholní bojovníci, kteří oba disponují černým páskem z brazilského jiu jitsu. V podání šampiona Oliveiry je ovšem BJJ lépe a častěji používáno a vesměs se stalo i jeho hlavní zbraní, z níž má většina soupeřů ohromný respekt.

Dustinova příprava se tedy bude do velké míry zaměřovat na kvalitní obranu proti submisím a sám se naopak bude pokoušet hrozit z postoje, který naopak bude jeho předností.

„Tohle je velmi nevyzpytatelný souboj, který může dopadnout jakkoliv. Když si ale porovnám dovednosti obou bojovníků, pak předpokládám, že Poirier bude o něco větší favorit zejména díky svému postoji,“ hovoří Bisping.

„Kdybych si měl vsadit, šel bych tedy logicky za tou volbou, která má větší šanci vyhrát, což je Poirier, ale jak říkám, bude to těžký fight pro oba. Poirier se teď vyšvihl, má dvě výhry nad McGregorem v řadě, psychická výhoda by mohla být na jeho straně,“ domnívá se Bisping.

UFC 269 bude posledním PPV turnajem letošního roku a na něm se dozvíme, jak se dále bude vyvíjet situace v rámci divize lehké váhy. Dana White by pak měl rozseknout, zdali o titul bude bojovat Justin Gaethje, nebo Conor McGregor.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.