top fight logo export web
Jiří Procházka si dá pauzu od zápasení a zavře se na pár dní do tmy

Na Procházku oficiálně upřel zrak další bojovník. Sejmul bych ho už v prvním kole! přislibuje

Jen mu dal Aleksandar Rakič pokoj, tak se do Jirky opřel další „sebevědomý“ bojovník.

Johnny Walker se tento víkend vrátí do klece, aby čelil svému krajanovi Thiagovi Santosovi. A až vyhraje, o čemž ani nepochybuje, tak bude prý vyhlížet zápas s Jiřím Procházkou.

„Až seknu Santose, za což se mu plně omlouvám, protože ho mám jinak rád, tak budu chtít někoho z přední trojky žebříčku. Nejspíš Jirku Procházku, protože má zajímavý styl a lidé si nás dva často spojují,“ uveřejnil Walker, jehož skóre čítá 18 výher a 5 porážek. Jeho poslední forma ale nebyla nikterak přesvědčivá.

„Měl jsem tam menší skluz, ale vše mě vedlo k tomu, abych pracoval ještě tvrději a vyladil všechny svoje nedostatky. Procházka by pro mě byl skvělou zkouškou, jelikož by se ukázalo, kdo z nás dvou je lepší a šílenější bojovník. Pokud bych ho porazil, tak bych dozajista mohl uvažovat rovnou o titulu. Na tyto duely se dokážu dobře namotivovat. Jak uplatním všechny svoje zkušenosti, určitě bych mohl Procházku sejmout ještě v prvním kole,“ řekl ve svém předzápasovém rozhovoru.

Co Walker možná přehlíží, je to, že je Jirka v pozici, ze které může okamžitě usilovat o titulu. To Johnny bude po Santosovi potřebovat nejspíš ještě jednu výhru, aby se k českému samurajovi v žebříčku polotěžké váhy UFC alespoň přiblížil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.