top fight logo export web

Na trilogii s Hollowayem už asi nezbude čas, Volkanovski má po duelu se Zombiem jiné plány

Kdyby Max Holloway neměl strach, jak řekl šampion Volkanovski, mohl nyní mít trilogii. Protože se ale bál, tak už se na něho štěstí asi jen tak neusměje.

Protože mu Max Holloway původně odřekl zápas kvůli zranění, tak mu to nyní Volkanovski vpálil všechno přímo do ksichtu.

„Už delší dobu si myslím, a to říkám zcela upřímně, že se mě Max bojí. Obává se toho, že bych ho porazil i potřetí, což by pro jeho kariéru znamenalo konečnou. Už by nikdy nemohl mít nějaké vysoké cíle. Navždy by všichni věděli, že já tu jsem tou nejlepší pérovou vahou,“ řekl australský mistr.

Vše tedy dopadlo tak, že za zraněného Hollowaye do boje o titul naskočí Korejská Zombie Chan Sung Jung. A ihned po něm si šampion maluje zcela jiné plány. Takové, které se již žádné trilogie netýkají.

„Každý člověk, který chce, aby si ho lidé pamatovali, musí získat co nejvíce titulů. Pro mě to znamená, že mi nestačí pouze pás z pérové váhy, budu do své sbírky muset přidat i pás lehké váhy,“ nastínil, jaké budou jeho plány.

„Samozřejmě se svými myšlenkami snažím co nejvíce zaměřovat na svůj další fight a na Zombie, kterého nechci podcenit, ale něco ve mně se už dívá za tohle všechno,“ uvedl Volkanovski na tiskové konferenci.

„Nevím, jestli to vyjde ještě letos, UFC má pro lehkou váhu možná jiné plány. Pokud to letos vyjde, tak super, pokud ne, budu připraven hned zkraje příštího roku. Chci se pokusit do své sbírky přidat ten druhý pás!“ avizoval.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.