top fight logo export web
bleda tereza vazeni

Nabídka z UFC může přijít každým dnem, ví Tereza Bledá

Zhruba před měsícem prožívala Tereza Bledá největší zklamání své krátké kariéry. I když v Dana White Contender Series předvedla perfektní výkon a svoji brazilskou soupeřku jasně přejela, prst nejvyššího bosse UFC na ní se smlouvou neukázal.

Dana White své zvláštní rozhodnutí zdůvodnil mládím české bojovnice a té zůstala po povedeném výkon pachuť z nenaplněného cíle.

Jak se zdá, ostatní povolané osoby z vedení UFC s Danou Whitem tento názor nesdílely a Tereza pouhý den po vystoupení v Contenderu přistála na stole nabídka na UFC premiéru. O tom, proč nebyla přijata, se pro Sport.cz rozpovídal její trenér André Reinders.

Bude Tereza Bledá v UFC?

„Den po Contenderu dostala nabídku na short notice na UFC turnaj. Bylo to ale o váhu výše a asi čtrnáct dnů před, takže jsme to odmítli,“ stručně vysvětlil úspěšný kouč.

Šampionka OKTAGONu je každopádně v hledáčku všech velkých organizací. Další výhra jí posunula již na sedmadvacátou pozici ve světovém žebříčku, kde je obklopena již pouze absolutní top kvalitou.

Dominantních výkonů si všimla i bojovnice UFC Mano Firotová, která pozvala Terezu do svého kempu. Sedmičku muší váhy UFC čeká extrémně důležitý zápas proti vysoce postavené Katlyn Chookagian, a mladá šampionka OKTAGONu má při sparingách pomoci s přípravou.

Všechny tyto zkušenosti se mohou Bledé v příštích měsících velmi hodit, protože ji čeká buď obhajoba titulu v české organizaci, případně vysněný přesun za oceán.

Vím, co se ode mě očekává, abych v UFC mohla dostat smlouvu, říká Bledá

„Je to otázka maximálně jednoho zápasu, možná ani toho ne. Jednáme o obhajobě titulu v OKTAGONu, ale teoreticky může ještě letos přijít i nabídka od UFC,“ navnadil fanoušky André Reinders.

Jisté je, že Tereza si svými výkony o vysněné angažmá hlasitě říká a je pouze otázkou času, kdy se v UFC skutečně představí. V pouhých dvaceti letech se pyšní skvělou bilancí šesti výher a žádné porážky, kdy dvě třetiny zápasů dokázala ukončit před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!