top fight logo export web
dc5757093c067a1a9b8b7371c2e77f256e1e9405

Nadšení bylo předčasné, Diazův návrat se nekoná. Důvod? Patrně na to se*e, říká White

UFC 235 bude ochuzeno o jednu z předtím předpovězených dvojic. Nick Diaz se měl utkat s Jorgem Masvidalem, avšak jak nám potvrdila sama hlava organizace, k tomuto střetu nakonec nedojde.

„Nas*at na celé UFC! Jediný, co mě nyní zajímá, je Bellator, tam mi aspoň zaplatí,“ citoval Nicka sám velký boss Dana White, jemuž tato slova údajně sdělil starší z Diazů do telefonu. Už jen z tohoto bylo patrné, že jej jeho bývalý chlebodárce nezajímá.

Nick Diaz na UFC

Záhadou nám jsou dvě odlišné verze příběhu. Zatímco Nick tvrdí, že žádný duel s Masvidalem nikdy nepřijal, protože se s UFC nedohodl (nejspíše na té ceně), tak White ještě měsíc dozadu potvrdil, že je návrat téměř hotovou věcí. Jak se ovšem ukázalo, tak nebyl.

Když se tedy novináři ptali, jak tomu mají rozumět, odpověď byla zřejmá. „Myslím si, že to je naprosto jasné, stačí se podívat na Diazův instagram. Patrně na to se*e, protože takhle nejedná člověk, který by se připravoval na fight,“ uvedl White.

Starší z Diazů tedy spojil svůj osud se svým mladším bratrem, jenž se nachází v podobných sporech s celou organizací. Vše by mohlo vyústit jak přesunem do jiné soutěže, tak i celkovým koncem v rámci bojových sportů. Oba dva jsou totiž již dobře finančně zajištěni.