top fight logo export web
Jessica Andrade nude

Nahota je přirozená, za uniklé fotky se nestydím, říká bývalá šampionka UFC

Jessica Andrade je další obětí, jejíž soukromé snímky se objevily volně dostupné na internetu.

Bývalá šampionka muší váhy UFC, která se k pásu dostala po skalpu Rose Namajunas, si podobně jako většina dalších fighterů kromě bojování přivydělává i jinou činností.

Protože žijeme v pokročilé době, frčí zde zejména prodej choulostivých materiálů skrze portály, jako jsou OnlyFans či Fansly.

Na OnlyFans Jessica pravidelně nahrávala některé své domácí snímky, na nichž se objevuje vesměs plně nahá. Občas jí části těla zakrývá jen kousek nějaké látky. Tyto snímky se sice úspěšně prodaly, ale také se dostaly na internet, kde jsou nyní volně přístupné všem zvědavcům.

„Vlastně mě to ani neštve. Když člověk něco takového dělá, musí počítat s tím, že se to může potom někde zadarmo objevit. Svůj účel to nicméně splnilo, protože jsem si vydělala,“ uveřejnila brazilská bojovnice, která si očividně nehodlá dělat další zbytečné vrásky.

„Je mi 30 let a vím, že moje tělo nebude vždy takové krásné. Teď se na to ještě každý rád podívá, ale později by to už třeba nikoho nezajímalo. Nahota je přirozená, takže nejsem tak naštvaná,“ usmívá se Andrade, která v soukromém životě žije s přítelkyní, s níž plánuje i miminko.

Jessica Andrade nude naha

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.