top fight logo export web
chimaev problem

Narodil jsem se pro válku, Hollanda bych zabil klidně před turnajem, řekl Chimaev

Khamzat Chimaev byl hlavním z agresorů potyčky, která vznikla před tiskovou konferencí turnaje UFC 279. Mnozí se jeho chování nestačí divit.

„Borzovi“ jde o popularitu, to je předem jasné. Bohužel ale kvůli ní začíná zacházet příliš daleko.

Aby budil zájem, ochomýtá se kolem kamer a vydává ze sebe drsné hlášky a podniká jakési „gangsterské kroky“. Tentokrát jeho hněvu neunikl velterový zápasník Kevin Holland, s nímž si Khamzat poslední dny vyměnil pár peprných vzkazů na internetu.

„Pokud chce Nate nebo Kevin bojovat už před sobotním turnajem, nemám s tím problém. Kašlu na peníze, utkám se s nimi. Narodil jsem se pro válku, jsem válečník, miluji boj,“ řekl čečenský bijec, jenž byl patrně vychován v odlišných podmínkách.

„Pokud chtějí bojovat už před sobotou, tak kašleme na peníze, brácho. Narodil jsem se pro válku, uvnitř jsem válečník, je mi to jedno. Když dojde na zápas, tak se nestaráš o peníze nebo o to, co je v pozadí, prostě bojuješ,“ popisoval Chimaev svůj pohled na věc.

„Jestli se s Kevinem potkáme ještě před turnajem, tak se porveme, nejsem proti. Klidně, ať se přihodí něco šíleného. Kevin je nezkušený babral, zabil bych ho,“ přitápěl pod kotlem.

Realita vs. show

Na jednu stranu to vypadá velmi krutě, zároveň je ale třeba vnímat i druhou stránku věci. Paulo Costa i Kevin Holland nezávazně chvíli po sobě řekli, že se Chimaev chová jinak v soukromí a jinak před kamerami. Zkrátka mu jde o show, kterou takto budí pozornost.

„Khamzat je člověk, který dělá rádoby pouliční sračky, jen když jsou media nablízku. Jinak tyhle věci nedělá. Když nejste poblíž, chce si s vámi bouchnout pěstí a chce být váš nejlepší kamarád. Když jsou poblíž media, tak najednou zařve: ‚Ukousnu ti hlavu sráči!‘“ popsal Holland svůj zážitek s tímto „Vlkem“.

Khamzat Chimaev vs. Kevin Holland na turnaji UFC 279

K vraždě tou „legální cestou“ bude mít Chimaev přeci jen příležitost. Poté, co nesplnil váhový limit, kvůli němu UFC přehodilo zápasnické plány. Vlka nově postavilo proti Kevinu Hollandovi, zatímco hlavní zápas večera bude nově patřit Tonymu Fergusonovi s Natem Diazem.

Ostuda jako hrom! Bojovníci reagují na Chimaevovo hrubé nesplnění váhy

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!