top fight logo export web
nick diaz nate diaz

Nate a Nick Diaz na stejné kartě? Pravděpodobně ano! prozradil Bisping

Oba dva se možná se svou profesionální MMA kariérou rozloučí, tak proč by se nemohli loučit na stejném turnaji?

Toto je myšlenka, se kterou si údajně začalo hrát vedení organizace, v níž má Nate Diaz platnou smlouvu už jen na jeden zápas. Jak je to u jeho staršího bratra Nicka, to se zatím netuší, ale ani on tu už dlouho nezůstane.

Michael Bisping, jenž nyní dělá v UFC komentátora zápasů, proto odhalil, že by bylo skvělé, kdyby se oba stocktonští bratři se svou kariérou rozloučili na stejném turnaji. A údajně to nebude zase až tak nereálný úkol.

„Poslouchejte, Nick oznámil, že se vrátí závěrem roku. A z nějakého důvodu si Dana White teď šetří i Natea… Proč mu nedal žádný zápas? Protože s ním má nějaké plány. A já bych se vůbec nedivil, kdyby si Natea šetřil na trilogii s McGregorem,“ uvedl Bisping.

„Z mých dobrých zdrojů jsem slyšel, že se McGregor vrátí někdy v závěru roku. V téže období má bojovat i Nick a na téže období zůstane ready i Nate. Když si tedy dám dvě plus dvě dohromady, vychází mi, že si UFC přeje udělat turnaj, na kterém budou figurovat všichni tři tito borci,“ pronesl ve svém podcastu.

Pokud na tento scénář skutečně dojde, znamenalo by to tedy, že se Conor při svém návratu nezapojí ihned do bitvy o titul, jak sám říkal, nýbrž do klasického (patrně velterového) duelu, který by byl divácky atraktivní a který kdyby vyhrál, ihned by se na jeho skóre a titulové zásluhy dalo dívat jinak.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.