Top-Fight.cz - bojové sporty
Nate Diaz titul

Francis Ngannou se až diví, kolik lidí obdivuje Natea Diaze. Však je to jenom pouhý psychopat.

Sto lidí, sto chutí. Oba bratři Diazové jsou pro značnou část MMA komunity prakticky nedocenitelným zbožím, které vždy dbá na skutečnosti a kvalitě boje.

Najdou se zde ovšem i tací, kteří jejich výkony, chováním a vystupováním možná až doslova opovrhují. Jedním z takových lidí je například současný šampion těžké váhy Francis Ngannou.

„Nějak nerozumím, odkud se ta pozornost bere. Nate Diaz je psychopat a šílenec. A i když musím přiznat, že do jisté míry musíte být šílení, abyste tento sport mohli dělat, tak existují určité hranice, které byste neměli překročit,“ pronesl Ngannou na svém YouTube kanálu.

„Jsou tu určité věci, jako například žebříčky, které byste měli respektovat. Také byste měli mít úctu k soupeřům. U Natea mi přijde, že mu je spousta věcí jedno. Dělá si, co se mu zlíbí, čímž znevažuje práci ostatních. Jak jsem řekl, do jisté míry je to v pořádku, ale nemůžete se tak chovat ke každému a stále,“ poznamenal.

Co ovšem Natea i Francise spojuje, je to, že oběma brzy skončí v UFC smlouva. Oba dva se čirou náhodou také budou chtít přesunout do boxerského ringu za účelem vyšší výplaty, jen každý do svého váhové kategorie pochopitelně.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Nate Diaz a hrdina UFC? Podle mě je to jen psychopat, míní šampion Ngannou