top fight logo export web
3ebcc6a6cedc429478bbbc11ef47073046458136

Nate Diaz: Jsem tu, abych se pral s těmi největšími gangstery, nejtvrdšími chlápky a rozjel tu nejlepší show

Jeho jméno bylo po dlouhé tři roky opomenuto ze soupisky UFC, následně se však vrátil ve velkém stylu, když v jasném bodovém rozhodnutí porazil Anthonyho Pettise. Nyní Nate Diaz hlásí, že jen s jedním skalpem se nesmíří a přišel nakopat p*del těm největším grázlům v divizi.

„Jsem tu, abych se pral s těmi největšími gangstery, nejtvrdšími chlápky a rozjel tu nejlepší show, kterou chtějí lidé vidět,“ odhalil své plány mladší z bratrů Diazů. „To je to, co chci. Teď už je jen na ostatních, zdali mají odvahu se se mnou utkat,“ dodával.

Momentálně se rýsuje jeho zápas s Jorgem Masvidalem, který mimo jiné už potvrdil, že jsou vyjednávání v pokročilém stádiu.

„Dejme fanouškům, co si přejí. Dva velcí psi zavření v kleci jdoucí si navzájem po krku. Už o tom vyjednáváme,“ potvrzoval s nadšením Masvidal, jehož jméno se zapsalo do historických tabulek UFC, když během pouhých pěti sekund dokázal naskočeným kolenem knokautovat předtím neporaženého Bena Askrena.

Ačkoliv jsme se ještě nedočkali oficiálního oznámení souboje, již byl veřejností označen jako „válka gangů“. Nate Diaz reprezentuje Západní pobřeží (Kalifornie), zatímco Jorge Masvidal Východní (Florida). Oba dva tak budou chtít zastoupit svou stranu, a to zejména v Americe budí velkou pozornost.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!