top fight logo export web
Nate Diaz titul

Nate Diaz představil podmínku, za jaké se střetne s Khamzatem Chimaevem

Tak přeci jenom. I Nate Diaz by se nechal přemluvit k zápasu s Khamzatem Chimaevem, pokud bude splněna jeho podmínka.

Kalifornský bijec ovšem ve svých nárocích nemíří nijak nízko, ba naopak. Aby vyslyšel přání Dany Whitea, který po této bitvě vyloženě touží, stanovil švédskému vlkovi náročný úkol.

„Jestli Chimaev porazí Kamaru Usmana, pak mu možná dám šanci!“ napsal Nate na svém Twitteru krátce poté, co šampion Usman ve své poslední obhajobě udolal vyzývatele Colbyho Covingtona.

Diaz má ve smlouvě s UFC platný už jenom jeden zápas, pak bude svobodným zápasníkem a bude si moct jít tam, kam se mu jenom zlíbí. Proto by jeho služeb Dana White rád využil do toho papírově největšího možného duelu.

„Chceme pro Natea něco speciálního, ale on se dožaduje jenom bitvy s Usmanem, což je absolutní nesmysl, však by mu byl jen potravou,“ rozohnil se White. „Pokud se chce dostat ke Kamaruovi, ať si nejprve poradí s Khamzatem,“ nabádal ho.

Diaz je ale speciální individuum, které nebude bojovat s jen tak němým. Khamzat sice budí velký mediální zájem, ale stále je v UFC poměrně krátce. Proto po něm chce, aby nejprve předvedl své dovednosti v boji proti elitě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.